Комунікація – це форма вільного вибору ідей. В комунікативному світі конкуренція йде не лише між ідеями, а й між тим чи іншим комунікативним інструментарієм, який застосовують для її просування. Ми можемо мати хорошу ідею/людину і погану комунікацію і навпаки: погану ідею/людину і хорошу комунікацію. Ідеї перемагають тільки тоді, коли їх підтримано відповідної сили комунікацією. УВАГА-всі ЗОБРАЖЕННЯ є ІНТЕРАКТИВНИМИ ПОРТАЛАМИ!
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
3 коментарі:
З ДНЕМ ТУРИСТА!!!!!!!!!!!!!!!!
Історико-культурна спадщина
На території Рівненської області функціонує 11 державних музейних закладів, з них 8 музеїв, історико-культурні заповідники мм. Дубно, Острога, Національний історико-меморіальний заповідник „Поле Берестецької битви”.
На державному обліку знаходиться 3258 пам’ятки історії та культури, з них археології - 1088, історії - 1761, монументального мистецтва -84, архітектури – 325.
Пам’яток сакральної дерев’яної архітектури на території області нараховується 162, з них 36 національного значення та 126 місцевого, що використовуються за призначенням.
На Рівненщині розміщені 8 замків - пам’яток архітектури національного значення. Для Рівненщини характерна унікальна замкова культура, що носила оборонне значення. Найяскравішими підтвердженнями тому є Тараканівський форт, Дубенський та Острозький замки, Межиріцький монастир-фортеця.
В переліку історичних міст України, затверджених Указом Президента України, вказані 13 міст Рівненщини: міста Рівне, Дубно, Корець, Острог, Дубровиця, Радивилів, Березне, селища міського типу, Володимирець, Гоща, Клевань, Мізоч, Млинів, Степань.
На Рівненщині підсумували туристичний рік
16:21 27.09.12
Він був найрезультативнішим за останні десятиліття, оскільки вдалося реалізувати масштабний проект "Волинь туристична", зауважив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов на урочистостях із нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
Він подякував усім, хто об’єднував мандрівні шляхи п’яти областей: Волині, Тернопільщини, Житомирщини, Хмельниччини та Рівненщини, а також вручив почесні грамоти облдержадміністрації тим фахівцям, котрі зробили найбільший внесок у розробку та популяризацію місцевого туристичного продукту.
На наступний рік завдання не менш амбітні, наголосив Олексій Губанов. Зокрема, портал http://www.volyntravel.com.ua. залишається промоційною платформою, оскільки кожен може обрати для себе як вже розроблений маршрут, так і скористатися змістовною інформацією і спланувати мандрівку самостійно. Водночас робота буде сконцентрована над розвитком туристичної інфраструктури.
Окрім цього, всіх фахівців об’єднуватимуть навколо ще одного амбітного проекту – етнопарку "Волинський майдан", поділився планами Олексій Губанов. За його задумом, він має стати відправною точкою мандрівника за всіма маршрутами "Волині туристичної", оскільки у мініатюрі презентуватиме історичну Волинь, її традиції, побут, національний колорит.
Крім того, новий проект буде не музеєм, а саме майданчиком для всіх етноподій – фестивалів, ярмарків, виставок, пленерів та інших дійств, які приваблюватимуть туристів постійно.
Дописати коментар