Комунікація – це форма вільного вибору ідей. В комунікативному світі конкуренція йде не лише між ідеями, а й між тим чи іншим комунікативним інструментарієм, який застосовують для її просування. Ми можемо мати хорошу ідею/людину і погану комунікацію і навпаки: погану ідею/людину і хорошу комунікацію. Ідеї перемагають тільки тоді, коли їх підтримано відповідної сили комунікацією. УВАГА-всі ЗОБРАЖЕННЯ є ІНТЕРАКТИВНИМИ ПОРТАЛАМИ!
6 коментарів:
Пиар против революции
Валерий Зайцев для «Телекритики» 02-03-2012
http://www.telekritika.ua/media-i-vlada/2012-03-02/70106
Российский эфир за два дня до выборов
Благодаря усиленной пропаганде бог решил, чтобы я вел свой народ.
Карел Чапек, «Побасенки»
По масштабам и плотности пропагандистского огня завершающая декада перед выборами президента Российской Федерации сравнима разве что с грандиозными битвами Второй мировой войны. Вся предшествовавшая массированная информационная обработка населения смотрится в эти дни не более чем предуготовительной артподготовкой. Но вот местность признана в достаточной мере расчищенной, и по всей линии фронта двинулись танковые армады, с неба прикрываемые эскадрильями истребителей и штурмовиков, а на земле сопровождаемые хорошо обученными пехотными полчищами...
В Київській області запроваджено надзвичайний стан. Будь-які мирні зібрання громадян відтепер можуть дестабілізувати громадський порядок та громадську безпеку, а тому мають бути заборонені. Саме такий висновок можна зробити з офіційного листа начальника броварської міліції Семікопа на ім'я мера Броварів Сапожка.
Броварський міський голова перейнявся тривожними передчуттями головного місцевого міліціонера, а тому терміново, вже наступного дня, скликав засідання виконавчого комітету. Виконком відразу погодився, що в Броварах дуже нестабільна ситуація в сфері громадської безпеки і подав позов до Київського окружного адміністративного суду з вимогою заборонити будь які зібрання громадян на території міста. Столична суддя Лисенко увечері 2 березня усвідомила, що броварчанам небезпечно виходити на вулицю і своїм рішенням заборонила в місті мирні зібрання. Вочевидь, суддя відчула сильне хвилювання, адже в своїй постанові мера Сапожка назвала чомусь "Сапожником".
http://blogs.pravda.com.ua/authors/yusov/4f52119b510c8/
Останній регіон Росії - Калінінградська область - в 9 ранку за московським часом включився у виборчий марафон. На сході країни голосування почалося, коли в Москві була ще ніч. О 8 ранку виборчі дільниці відкрилися в Москві, а на Камчатці і Чукотці, які відзначилися найвищою явкою, до цього часу проголосувала вже майже половина виборців. Втім, не скрізь росіяни йдуть на дільниці активніше, ніж це було чотири роки тому, коли в результаті виборів президентом став Дмитро Медведєв. Цього разу нинішнього глави держави у списку кандидатів немає. За перемогу борються інші п`ять кандидатів: прем`єр уряду Володимир Путін, висунутий "Єдиною Росією", лідери парламентських партій Геннадій Зюганов (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР), Сергій Миронов ("Справедлива Росія") і самовисуванець підприємець Михайло Прохоров.
Публікація даних про голосування заборонена до 21 години по Москві, коли виборчі дільниці закриються в Калінінградській області. До цього часу почнуть працювати виборчі штаби кандидатів, центральні телеканали запустять свої прямі трансляції про результати виборів. З цим же пов`язана і особливість онланй-трансляцій з дільниць: після закриття дільниць в кожному регіоні картинка "завмирає" до 21:00 за московським часом, а потім продовжується. В "Ростелекомі", який реалізує проект, запевняють, що з того ж кадру, на якому і зупинилася.
Громадяни Російської Федерації, які перебувають в Україні, сьогодні, в день виборів президента РФ, мають змогу проголосувати на 25 виборчих дільницях, які розташовані в 16 регіонах України.
Як зазначили в УЗГ, усього на території України, зокрема, в Дніпропетровську, Києві, Донецьку, Запоріжжі, Севастополі, Луганській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Одеській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях і Автономній Республіці Крим діє 25 виборчих дільниць, на яких громадяни Російської Федерації можуть віддати свій голос за ту чи іншу кандидатуру на виборах президента своєї країни.
Крім того, як зауважили в МВС, також функціонують шість закритих виборчих дільниць, які розташовані в місцях дислокації Чорноморського флоту РФ. Охорону громадського порядку на всіх виборчих дільницях забезпечують 104 співробітники МВС.
«Шустер live» покаже 5 березня спецвипуск про вибори в Росії і телеміст із «Дождем»
5 березня в прямому ефірі Першого національного вийде спецвипуск «Шустер live», присвячений виборам президента Росії. Про це повідомляє прес-служба НТКУ.
У спецвипуску програми «Шустер live» - про результати виборів, прямі включення з центральних майданів Росії, думки експертів про те, яких наслідків варто чекати від цих результатів.
Також у програмі - телеміст із незалежним російським телеканалом «Дождь».
Ведучі програми - Савік Шустер («Шустер live»), Михайло Козирєв та Ольга Піспанен (телеканал «Дождь»).
У прямому включенні з Росії спеціальні гості: Борис Нємцов, Михайло Боярський, Гаррі Каспаров, Сергій Марков, Матвій Ганнапольський, Ілля Яшин, Павло Шеремет, Максим Віторган.
Гості української студії програми «Шустер live»: Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»; Остап Семерак, народний депутат, «БЮТ-Батьківщина»; Леонід Грач, лідер КПРС (Комуністична партія Робітників і Селян); Давид Жванія, народний депутат, «Наша Україна - Народна самооборона»; Вадим Карасьов, лідер партії «Єдиний центр»; Борис Тарасюк, лідер Народного Руху України; Тарас Чорновіл, народний депутат, позафракційний; Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція»; Леонід Кравчук, перший Президент України (1991-1994); Ірина Геращенко, народний депутат, «Наша Україна - Народна самооборона»; Тарас Стецьків, народний депутат, «Наша Україна - Народна самооборона»; Валентин Наливайченко, голова політради партії «Наша України»; Олександр Мартиненко, генеральний директор інформагентства «Інтерфакс України»; Андрій Окара, політичний експерт.
Спецвипуск вийде о 21:40.
Третьего Президента Украины Виктора Ющенко можно сравнить с прилукским полковником Иваном Носом, впустившим войска соратника Петра I Александра Меншикова в осажденный Батурин. Такое мнение в интервью «фрАзе» выразил народный художник Украины Анатолий Василенко.
В частности, говоря об ошибках власти, возглавившей Украину после Оранжевой революции, он отметил: «Знаете, есть хорошее украинское слово — „растринькали“ все».
«Несерьезно подошли к колоссальному доверию народа. За 5 лет можно было рвануться вперед на 25 лет, а можно и провалиться, что они успешно и сделали», — объяснил художник.
«Как по мне, то первый огромный провал — Ющенко. Это всенародное горе для Украины, — добавил он. — Если о Януковиче знали как об откровенном противнике, то Ющенко стоял за его спиной. Оттуда и ударил».
«Где-то я прочитал, что его сравнивают с полковником Носом, который впустил войска Меншикова и предал батуринцев. Так вот говорят, что Ющенко — „нос“ украинского масштаба», — заключил Василенко.
Справка: В ночь с 1 на 2 ноября 1708 года полковник Иван Нос тайно впустил российские войска под управлением князя Александра Меншикова в осажденный Батурин. В результате действий предателя все население гетманской столицы, включая женщин и детей, было уничтожено.
Дописати коментар