19 Сер 2012
ТОВ
ТРК РІВНЕ 1. ТОВ ТРК РИТМ http://ritmonline.net/ · В Ровно приставки
под цифровое ТВ хорошо раскупают и по 600 грн. Приймуть участь у
конкурсі на цифрові канали мовлення ! НА ПРАКТИЦІ ЦЕ ОЗНАЧАЄ .
06 Сер 2012
ТОВ
ТРК РІВНЕ 1. ТОВ ТРК РИТМ http://ritmonline.net/ · В Ровно приставки
под цифровое ТВ хорошо раскупают и по 600 грн. Приймуть участь у
конкурсі на цифрові канали мовлення ! НА ПРАКТИЦІ ЦЕ ОЗНАЧАЄ .
04 Кві 2012
ТОВ
ТРК РІВНЕ 1. ТОВ ТРК РИТМ http://ritmonline.net/ · В Ровно приставки
под цифровое ТВ хорошо раскупают и по 600 грн. Приймуть участь у
конкурсі на цифрові канали мовлення ! НА ПРАКТИЦІ ЦЕ ОЗНАЧАЄ ...
21 Сер 2012
(додаток
до заяви ТОВ «ТРК «РИТМ» на отримання ліцензії). Програмна концепція
мовлення. Додаток до рішення Національної ради 16.07.2008 № 1342.
Програмна концепція мовлення. І. Мова (и), якою (ими) ...
1
2
3
4
5
6
7
8
2 коментарі:
Колишній очільник Греко-католицької церкви Любомир Гузар заявив, що суттєвої різниці між політиками немає, незалежно від того, чи вони перебувають при владі, чи хочуть бути при владі.
Таку заяву він зробив в ефірі 5 каналу.
"У нас, на жаль, це є моя особиста думка, що якоїсь такої величезної різниці, суттєвої різниці між нашими політиками немає, незалежно від того, чи є вони при владі, чи вони хочуть бути при владі. Тут можна дискутувати. Я особисто слідкую за кожним кроком, кожним висловом чи тих, що при владі, чи тих, хто хоче бути при владі. Але чомусь не відчуваю, коли говоримо не лише про сьогодні, а про певний період часу, кілька років можна говорити й про кільканадцять років, щоби була якась суттєва цілковита різниця думок", – пояснив Любомир Гузар.
31 cерпня у Луцьку в галереї мистецтв відбулась зустріч представників волинських ЗМІ з головним редактором інформатора про культурні події Любліна «ZOOM», директором мистецького проекту «Lublin 2016 – Europejska Stolica Kultury. Kandydat» Міхалом Зєліньскі. Він має десятирічний досвід роботи в ЗМІ, дописує в польські газети, часто публікується у виданні «Газета виборча». Журналіст з досвідом провів лекцію на тему «Як цікаво писати про культуру?».
Міхал Зєліньскі розповів, що в Польщі журналісти можуть писати про все, що завгодно, якщо це толерує видавець. «Ми можемо змінити наш світ з допомогою наших слів, тобто того, що ми пишемо. Якщо ви пишете про культуру, треба зосередитись на таких питаннях: намагайтеся змінити те,що вам не подобається, намагайтеся допомогти культурі, намагайтесь оцінити культуру», - зауважив він.
- Газети зараз «боряться» з інтернетом. В Польщі ринок реклами вже потрохи відмирає. Зараз все менше людей дивляться телевізор, а всі медіа прагнуть зосередити всю увагу на собі. Виграшніше для газет - не писати про культуру, а публікувати матеріали про скандали, що завжди привертають увагу. Ми повинні вірити, що ми можемо щось змінити. Революція починається з інтернету, коли люди починають писати все про що вони думають, - наголосив Міхал Зєліньскі.
У висвітленні журналістських матеріалів про культуру треба в першу чергу ділитися з читачем враженнями. Іноді складається ситуація, що необхідно «примусити» видавця опублікувати статтю, - ділиться досвідом журналіст і редактор. Був навіть випадок, коли Міхал Зєліньскі переконував редактора, аби матеріал, що не хотіли публікувати оприлюднили. Однак такі перемовини не завжди увінчувались успіхом. 10 % усіх текстів, які він хотів опублікувати, пішли в смітник. Міхал Зєліньскі зауважив, що часто журналістів дійстає ситуація, коли в них є свій бос, який змушує писати так, як йому подобається. А редактор має давати свободу своїм людям. У чесних журналістів, які пишуть критичні статті, неодмінно з´являться вороги. Тому кожен медійник повинен бути готовим до осудів його публікації з боку інших людей. Журналіст заявив, що джинса все ж таки в Польщі є. Однак її не надто багато.
Польський журналіст під час свого виступу закликав волинських журналістів бути чесними, не боятися висловлювати власну думку.
- Треба бути професійними. Коли ви пишете про культуру, треба розуміти мистецький контекст, в якому відбувається певна подія. Варто завжди задавати собі питання «Чи це не моя суб’єктивна думка?». Також треба бути готовим до захисту своїх тез. Також журналіст повинен мати свій улюблений жанр і в ньому постійно вдосконалюватись, однак не зациклюватись на ньому, - радить Міхал Зєліньскі.
Дописати коментар