Комунікація – це форма вільного вибору ідей. В комунікативному світі конкуренція йде не лише між ідеями, а й між тим чи іншим комунікативним інструментарієм, який застосовують для її просування. Ми можемо мати хорошу ідею/людину і погану комунікацію і навпаки: погану ідею/людину і хорошу комунікацію. Ідеї перемагають тільки тоді, коли їх підтримано відповідної сили комунікацією. УВАГА-всі ЗОБРАЖЕННЯ є ІНТЕРАКТИВНИМИ ПОРТАЛАМИ!
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
10 коментарів:
Хто робив бізнес план на заміну огорожі по Соборній і де кошторис...
Камери відеоспостереження за гроші платників податків для УМВС, щоб стежити за платниками податків. Може все таки по камері чиновнику, надходження до бюджету були б більщими.
Сьогодні по обіді, депутати міськради, розглянули проект бюджету Рівного на новий 2012-ий рік
http://rivne1.tv/Info/?id=15588
Одначе, як не лічили і не мудрували міські обранці щоб хоч зрівняти видатки із доходами, а 35-ти мільйонів таки бракує. Тож зберуться іще завтра, щоб пошукати їх на свіжу голову.
Як звести дохідну частину бюджету 2012 року з видатковою, радилися депутати та начальники управлінь. Рахували, урізали й перераховували. Трохи грошей нашкрябали.
Та попри це, у бюджеті бракує понад 35 мільйонів гривень - за найоптимістичнішими прогнозами. Найскрутніше у 2012-му буде управлінню житлово-комунального господарства. У проекті бюджету на цю галузь передбачили, як і торік, 61 мільйон гривень. В управлінні планували — 80 мільйонів. Як зекономити, частково уже вигадали, — рідше прибиратимуть. А ще місцеві депутати сподіваються на вибори до Верховної ради.
Сьогоднішнім обговоренням бюджету на прийдешній рік депутати не обмежилися. Вирішили по-метикувати над цифрами ще уночі. Завтра вони знову зберуться, щоб вкотре обміркувати зауваження й, можливо, вписати їх до проекту рішення, за який голосуватимуть на сесії уже 5 січня.
Тетяна Коваль, Артем Лаговський
Складний бюджет із нестачею. Саме таким є головний фінансовий документ міста Рівне на 2012 рік. Коштів не вистачає на видатки в галузях охорони здоров’я, освіти, фізичної культури і спорту, а також на підтримку підліткових клубів. Загалом бракує майже 35 мільйонів гривень. Про це йшлося в середу на засіданні міськвиконкому, де розглядали проект міського бюджету на 2012 рік.
http://7d.rv.ua/2012/01/04/
Причина утворення такої бюджетної дірки – недофінансування делегованих повноважень із державного бюджету. Перекривати нестачу доведеться з власних доходів місцевого бюджету. У 2011 році на це витратили 28 мільйонів гривень, цього року нестачу оцінюють у 35 мільйонів.
– Ця проблема посилюється щороку, – прокоментував ситуацію міський голова Рівного Володимир Хомко. – При формуванні державного бюджету не додаються кошти місцевим громадам на виконання делегованих повноважень. Серед іншого йдеться і про зарплати нашим бюджетникам: вчителям і медикам. Тому доводиться перекидати на ці потреби ті кошти, які могли б бути використані на комунальні чи інші потреби міста. Наприклад, на ремонти будинків, дахів, асфальтування, освітлення, доплати тим же вчителям. Сподіваємося, що держбюджет переглянуть і необхідні кошти нам таки виділять.
У цьогорічному бюджеті серед іншого передбачені кошти на медикаменти і перев’язувальні матеріали для медзакладів, на програму «Цукровий діабет», підтримку інвалідів, програму профілактики ВІЛ-інфекції, відшкодування пільгових рецептів громадянам, на підтримку міських парку культури і зоопарку, ремонт спортмайданчиків. Очікується, що місто отримає 20 мільйонів гривень субвенції з держбюджету на ремонт і утримання доріг. Передбачено 200 тисяч гривень на придбання тролейбусів та 150 тисяч на забезпечення пільгового проїзду для учнів і студентів (місячні проїзні квитки). Крім того, на муніципальну програму сталого розвитку (підтримка проектів ОСББ) запланували 3,5 мільйона гривень.
Суттєво скорочено видатки на житлово-комунальну галузь. Наприклад, якщо торік на ремонт житлового фонду витратили майже дев’ять мільйонів гривень, то на 2012 рік на цю статтю видатків запланували лише три мільйони.
– Цей рік буде важким. Але сподіваюся, що проживемо його без ексцесів, – підкреслив міський голова. – Торік ми теж очікували нестачу. Спочатку у вісім мільйонів, потім – три, але загалом за результатами року бюджет виконали повністю. І всі потреби більш-менш закрили. Не жирували, але рік прожили нормально.
На засіданні виконкому проект бюджету погодили без змін. Остаточно головний фінансовий документ затверджуватимуть сьогодні на сесії міської ради.
http://www.ogo.ua/
На Рівненщині ініціюють проведення ІІІ відеоконференції "Модернізація освіти для сталого розвитку"
Організатори працюють над тим, аби вона була міжнародною. Річ у тім, що за перебігом освітянської відеоконференції, яку транслювали в онлайн-режимі, спостерігали з-за кордону більше 1500 інтернет-користувачів. Серед них були жителі Норвегії, Росії, Чехії, Китаю, Бразилії та інших країн. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
Власне, як підготовку до міжнародного формату під час конференції використовували синхронний переклад англійською мовою, пояснив ініціатор проекту, заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Нині організатори опрацьовують результати всеукраїнської відеоконференції. Також невдовзі планують створити оргкомітет із підготовки наступного освітянського проекту, який буде вже міжнародним. До нього увійдуть найактивніші учасники конференції.
Перегляд новин на тему бюджету міськвиконкому не розвіює навязливих думок, що хтось на оцинкованій огорожі добре гріє руки...
Чавунна огорожа теж думала, що буде вічною...
А, що там у Петербурзі вже поміняли старовинний чавун на кооперативно-комунальний цинк?
Навряд.
Як усе таки не вистачає інформаційної грамотності. Скільки було б питань по витрачанню народних коштів. Де те "Електронне місто Рівне"?
http://info.big.zp.ua/index.php/ukraine/3173-2011-12-18-21-31-31
Депутаты Львовского областного совета решили создать общественное телевидение на основе коммунального, лицензию которого недавно аннулировал Нацсовет.
http://www.ukrtvr.org/novini/5113-lvovskyi-oblsovet-sozdaet-qpyar-tvq-pod-vydom-obshchestvennoho-televydenyia.html
В частности, сегодня облсовет планирует выделить на это 7 млн. грн. бюджетных средств. По словам главы облсовета Олега Панькевича, эти деньги будут использованы для получения лицензии, изменения формата передачи сигнала, а также аренды помещения для редакции.
Панькевич отметил, что Львовский областной совет сегодня - один из немногих органов местного самоуправления, который не имеет своего телевидения и печатного СМИ.
«Мы говорим об общественном телевидении, имея в виду то, что громада имеет право на свой информационный ресурс, чтобы видеть то, как работают органы местного самоуправления. Громада имеет право в сегодняшних условиях оккупации информационного пространства видеть украинский продукт», - пояснил Панькевич.
1 июня Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания аннулировал лицензию на вещание коммунального предприятия Львовского облсовета «Телекомпания Львов-ТВ».
Отметим, что все сессии облсовета транслирует областное телевидении в прямом эфире, на что идут немалые бюджетные средства. В связи с этим депутаты и партии часто используют сессии с целью бесплатного пиара.
Полемика
Міська влада пропонує витратити 90 тис. грн. на підписку ветеранам та інвалідам газети «Сім днів», яка відзначилася хіба тим, що друкує відверто заангажовану інформацію, з численною політичною «заказухою» і «джинсою». Справжня комунальна газета завдяки цікавим матеріалам повинна бути самоокупною, а не дотуватися з міського бюджету. За ці кошти можна було б придбати від депутатів міськради кожному інваліду і ветеранові м.Рівне 10 кг. гречки. Думаю, що соціально незахищеним верствам населяння доречніше було б отримати продуктовий набір ніж газету, в якій розповідається про уявні успіхи місцевих чиновників. Ці кошти також можна було б використати для оновлення в дошкільних навчальних закладах м.Рівне пральних машин та газових плит.
Дописати коментар