середа, 29 серпня 2012 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання НР 29 серпня 2012 року (середа) + СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ


1. Про недопущення КП „ТРК „БУРШТИНОВИЙ ШЛЯХ” ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, МАНЕВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА КУЗНЕЦОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, смт Володимирець Рівненської обл., до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 101,1 МГц у м. Кузнецовську Рівненської обл. Доповідає: І. Опілат  5. Про припинення конкурсу на вільних телерадіоканалах, на які відсутні претенденти. Доповідає: І. Опілат  63. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 101,1 МГц у м. Кузнецовську Рівненської обл. Доповідає: Л. Мудрак 64. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 68,24 МГц у м. Рівному. Доповідає: Л. Мудрак  95. Про скасування рішення Національної ради від 11.07.2012 № 1033 „Про включення до пакету програм універсальної програмної послуги програм телерадіоорганізацій, які здійснюють телемовлення у стандарті DVB-T2”. 

Список переможців конкурсу



НОВИНИ
Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення



  7-8
14 та 15 серпня 2012 року

На порядок денний засідань Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 14 та 15 серпня 2012 року було винесено відповідно

128 та 26 питань (повні тексти порядків денних містяться в окремих файлах).
... Переглянути





Від 18.04.2012
На порядок денний засідань Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 18 квітня  2012 року було винесено 45 питань
... Переглянути





Від 11.04.2012
На порядок денний засідань Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 11 квітня  2012 року було винесено 47 питань
... Переглянути





Від 4.04.2012

 На порядок денний засідань Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 4 квітня  2012 року було винесено 35 питань (повний текст порядку денного міститься у файлі Порядок денний).
... Переглянути





Від 28.03.12

 На порядок денний засідань Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 28 березня  2012 року було винесено 41 питання (повний текст порядку денного міститься у файлі Порядок денний).
... Переглянути





Сторінки: [1] 2 3 4 5 6 7 8

9 коментарів:

Анонім сказав...

За даними Рівненського обласного управління статистики, чисельність населення області на 1 липня 2012 року становила 1155,3 тисячі осіб. Упродовж січня-червня 2012 року кількість мешканців регіону збільшилася на 1058 людей.


Збільшення чисельності населення області відбулося за рахунок природного приросту – 1347 осіб, водночас зафіксовано міграційне скорочення населення – 289 осіб.



Порівняно з січнем-червнем 2011 року обсяг природного приросту збільшився на 554 особи. У цілому по області за січень-червень 2012 року природний приріст населення відбувся як у міських поселеннях (3,4%), так і у сільській місцевості – 1,4 особи на 1000 наявного населення.



Природний рух населення області у січні-червні 2012 року характеризувався збільшенням, порівняно з січнем-червнем 2011 року, народжуваності та зменшенням смертності. За цей період кількість народжених в області була на 546 осіб більшою, ніж за січень-червень 2011 року.



Народжуваність у сільській місцевості залишається вищою, ніж у міських поселеннях (17 відсотків проти 13,2 відсотка).



За матеріалами www.ogo.ua

володимир сказав...

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания сегодня до вечера намерен отменить решение об обязательном включении всех цифровых эфирных каналов в пакет универсальной программной услуги кабельных операторов. Взамен регулятор примет новый порядок формирования УПУ в котором кабельщики также будут обязаны вещать эфирные каналы, которые работают на их территории. Об этом «proIT» сообщил источник в Нацсовете.

Основное отличие нового порядка будет заключаться в том, что у кабельщиков будет в запасе время произвести изменения в сетке вещания до переоформления лицензии.

Кабельным операторам довольно часто приходится их переоформлять лицензии в связи с различными изменениями в работе. А когда кабельщик будет переоформлять лицензию, в этот момент Нацсовет уже потребует от него выполнения установленных правил. То есть, вместо старого решения включать цифровые каналы оперативно в обязательном порядке вводится новое решение, где операторы будут обязаны подстраиваться под регуляторную политику, как только они придут в Нацсовет за переоформлением лицензии.

В принятом виде порядок будет существовать до 2015 года, то есть до отключения эфирного аналогового сигнала. После этого в него будут внесены изменения.

Новый порядок планируется принять до 18.00.

Анонім сказав...

Национальный совет Украины по телевидению и радиовещанию дополнил список иностранных каналов, которые разрешается транслировать в кабельных сетях.

Среди 14 каналов, помимо британского русскоязычного Zee TV, оказались еще 13 российских, в основном, развлекательного и спортивного характера, сообщает radioportal.ru.

В дополненный список включены российский канал «Боец» (посвящён боевым искусствам), «Наш футбол», «Многосерийное кино», «Индия ТВ», «Автоплюс», «Интересное кино», «Ля-минор ТВ» (жанровые программы и музыкальные видеоклипы в стиле «Русский шансон»), «ТВ Бульвар», «Кухня ТВ», «Сарафан», «Радость моя» (детский), «24 Док» (документальное кино).

Анонім сказав...

Низка регіональних державних телекомпаній 6-20 серпня уклали угоди з ТОВ «Зеонбуд» на трансляцію телепрограм цифровими технічними засобами на загальну суму 2,95 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія заплатить 689 тис грн., Харківська ОДТРК – 706 тис грн., Черкаська ОДТРК – 783 тис грн., Київська державна регіональна телерадіокомпанія – 774 тис грн.

В 2011 році «Зеонбуд» за рішенням Нацради з питань ТВ та радіомовлення став монополістом на трансляцію по багатоканальній цифровій телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4).

З урахуванням цих закупівель в 2012 році угоди з «Зеонбудом» на загальну суму 35,38 млн грн. уклали місцеві ОДТРК та комунальні ТРК:

Волинська – 547 тис грн.
Донецька – 1,55 млн грн.
Житомирська – 899 тис. грн.,
Закарпатська – 357 тис. грн.
Запорізька – 714 тис. грн.,
Івано-Франківська «Галичина» – 240 тис. грн.
Кіровоградська – 689 тис грн.
Київська – 774 тис грн.
Крим – 1,40 млн грн.,
Луганська – 787 тис грн.
Львівська – 464 тис грн.
Миколаївська – 778 тис грн.
Одеська – 1,22 млн. грн.
Рівненська – 422 тис. грн.
Сумська – 898 тис грн.
Тернопільська – 557 тис. грн.
Харківська – 706 тис грн.
Херсонська – 442 тис грн.
Черкаська – 783 тис грн.
Чернівецька – 248 тис. грн.
Чернігівська – 858 тис грн.
«Сіверська» (Новгород-Сіверськ) – 238 тис грн.
«Віта» м.Вінниці – 768 тис грн.
«Рудана» (м.КривийРіг) –293 тис. грн.,
НТКУ – 18,75 млн грн.

володимир сказав...

29 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на вільні аналогові теле- та радіочастоти, оголошеного в червні.



Радіостанції холдингу «ТАВР-медіа» подали загалом 25 заявок і здобули дев'ять частот для радіомережі «Мелодія» (зокрема, в Миколаєві), чотири - для «Хіт-ФМ», одну - для «Русского радио».



Business Radio Group подала 22 заявки й отримала шість частот для радіо «Шансон» і одну - для «Шарманки».



Радіогрупа «Українського медіахолдингу» подала 11 заявок і отримала шість частот для «Авторадіо» (зокрема, в Луцьку) та по одній - для «Ретро-ФМ» і Europa Plus (зокрема, в Сумах).



Холдинг «Люкс» подав дев'ять заявок і не отримав нічого ані для «Люкс-ФМ», ані для «Радіо 24».



Компанія «Новий обрій» («Суперрадіо») подала дві заявки - обидві були задоволені Нацрадою, зокрема, на місто Кривий Ріг.



Найбільше заявок Нацрада отримала від державних мовників - 36 від Національної радіокомпанії України і 31 від обласних і регіональних державних ТРК. НРКУ вдалося вибороти сім частот (дві з них вона поділила з ОДТРК, одну - з місцевим комунальним мовником), ОДТРК - 11 частот (дві з них, відповідно, поділено з НРКУ). Державні мовники перемагали в тих містах, де не було претендентів з-поміж приватних радіохолдингів.



Місцеві приватні компанії подали загалом 49 заявок, за якими їм дісталося 13 частот. Новими ліцензіатами Нацради стали київські компанії «Меді мережа» та «Інформ мережа» - обидві були створені в один день, 9 серпня, і зареєстровані за однією адресою: вулиця Сумська, 3 в Києві. На конкурсі вони представили проекти інформаційно-розважальних станцій «Мережа-ФМ» і «Радіо Інформ» та здобули по дві частоти в Запорізькій області: у Бердянську і Приморську (ТОВ «Меді мережа» - радіо «Мережа-ФМ») та в Пологах і Токмаку (ТОВ «Інформ мережа» - «Радіо Інформ»).



Також новими ліцензіатами стали ПП «ТРК "Лотос-ФМ"» зі Стрия Львівської області, ПП «Будпроект-максимум» з Ватутіна Черкаської області та ПП «Агенція відеорішень» із Черкас, яка є співвласником черкаської ТРК «Вікка».



Із чотирьох місцевих комунальних мовників, які подалися на конкурс, Нацрада задовольнила заяви двох - у Петровому Кіровоградської області і Коропі Чернігівської області (остання розділить частоту з НРКУ).



Чотири мовники не були допущені до конкурсу, через те що Нацрада не отримала підтвердження про сплату конкурсної гарантії: КП «ТРК "Бурштиновий шлях"» смт Володимирець Рівненської області, Одеська та Запорізька ОДТРК і ТОВ «ТРК "Медіа-ЮГ"» з Одеси.



На 12 радіочастотах Нацрада не змогла визначити претендентів (жоден не набрав достатньої кількості голосів).



На трьох частотах було визначено по два переможці - НРКУ і ОДТРК або комунальний мовник.

володимир сказав...

Сегодня вся ТВ-индустрия застыла в ожидании принятия Национальным советом решения, которое в повестке дня значился под номером 95 «Про отмену решения Национального совета от 11.07.2012 № 1033 «Про включение в пакет программ универсальной программной услуги программ телерадиоорганизаций, которые осуществляют телевещание в стандарте DVB-T2». В виду большого количества рассматриваемых вопросов до него, ждать пришлось до самого вечера.

Однако, как многие кабельные операторы надеялись, революционных изменений не последовало. Речь шла о простой бюрократической формальности. И обязательства включить в УПУ телеканалы, вещающие в цифровом эфире, никто отменять не собирался. Речь шла о необходимости принятия нового решения, где бы кабельным операторам более четко разъясняли правила формирования УПУ. В частности, речь идет не только про обязательство включить в УПУ цифровой эфир, но и не забывать туда вносить аналоговый эфир, который еще не отключен.

«Когда мы принимали решение 1033, мы говорили просто про включение победителей цифрового конкурса в УПУ. Сейчас мы расширяем это наше решение и утверждаем в общем правила формирования УПУ в пакетах провайдеров программной услуги. Это крайне необходимо, так как в данный момент мы находимся на переходном периоде, и у нас еще остается аналоговые эфирные вещатели, которые обязаны быть в УПУ, и есть цифровые эфирные вещатели, которые мы также в соответствии с законодательством обязаны включить в УПУ.

Решение, которое мы сегодня приняли, вступает в силу в момент подписания соответствующего решения и вывешивания его на сайте. Потом оно, действительно, проходит регистрацию в Минюсте и других государственных учреждений. Таких процедур у нас было много, и пока в него не внесены изменения, оно действительно.

Соответственно, наши предложения и требования к провайдерам программной услуги касательно расширения УПУ в соответствии с результатами цифрового конкурсу продолжает действовать», — отметил Владимир Манжосов, председатель Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания.

Таким образом, утвержденные Нацсоветом правила формирования УПУ в пакетах провайдеров программной услуги просто расширяет требования Нацсовета просто включить в УПУ каналы, вещающие в цифровом эфире. На момент переходного периода (до отключения аналогового эфира), в УПУ также необходимо включать каналы, вещающие в аналоговом эфире. Кроме того, как подчеркнули в Нацсовете, данный документ поможет избежать дублирования в сетке провайдеров тех телеканалов, которые параллельно вещают и в «аналоге», и «цифре».

Формально решение Национального совета от 11.07.2012 № 1033 «Про включение в пакет программ универсальной программной услуги программ телерадиоорганизаций, которые осуществляют телевещание в стандарте DVB-T2» было отменено, но «его дух» продолжает жить в решении, которое Нацсовет принял сегодня.

володимир сказав...

Державні мовники перемагали в тих містах, де не було претендентів з-поміж мережевих холдингів

29 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на вільні аналогові теле- та радіочастоти, оголошеного в червні.

Радіостанції холдингу «ТАВР-медіа» подали загалом 25 заявок і здобули дев'ять частот для радіомережі «Мелодія» (зокрема, в Миколаєві), чотири - для «Хіт-ФМ», одну - для «Русского радио».

Business Radio Group подала 22 заявки й отримала шість частот для радіо «Шансон» і одну - для «Шарманки».

Радіогрупа «Українського медіахолдингу» подала 11 заявок і отримала шість частот для «Авторадіо» (зокрема, в Луцьку) та по одній - для «Ретро-ФМ» і Europa Plus (зокрема, в Сумах).

Холдинг «Люкс» подав дев'ять заявок і не отримав нічого ані для «Люкс-ФМ», ані для «Радіо 24».

Компанія «Новий обрій» («Суперрадіо») подала дві заявки - обидві були задоволені Нацрадою, зокрема, на місто Кривий Ріг.

Найбільше заявок Нацрада отримала від державних мовників - 36 від Національної радіокомпанії України і 31 від обласних і регіональних державних ТРК. НРКУ вдалося вибороти сім частот (дві з них вона поділила з ОДТРК, одну - з місцевим комунальним мовником), ОДТРК - 11 частот (дві з них, відповідно, поділено з НРКУ). Державні мовники перемагали в тих містах, де не було претендентів з-поміж приватних радіохолдингів.

Місцеві приватні компанії подали загалом 49 заявок, за якими їм дісталося 13 частот. Новими ліцензіатами Нацради стали київські компанії «Меді мережа» та «Інформ мережа» - обидві були створені в один день, 9 серпня, і зареєстровані за однією адресою: вулиця Сумська, 3 в Києві. На конкурсі вони представили проекти інформаційно-розважальних станцій «Мережа-ФМ» і «Радіо Інформ» та здобули по дві частоти в Запорізькій області: у Бердянську і Приморську (ТОВ «Меді мережа» - радіо «Мережа-ФМ») та в Пологах і Токмаку (ТОВ «Інформ мережа» - «Радіо Інформ»).

Також новими ліцензіатами стали ПП «ТРК "Лотос-ФМ"» зі Стрия Львівської області, ПП «Будпроект-максимум» з Ватутіна Черкаської області та ПП «Агенція відеорішень» із Черкас, яка є співвласником черкаської ТРК «Вікка».

Із чотирьох місцевих комунальних мовників, які подалися на конкурс, Нацрада задовольнила заяви двох - у Петровому Кіровоградської області і Коропі Чернігівської області (остання розділить частоту з НРКУ).

Чотири мовники не були допущені до конкурсу, через те що Нацрада не отримала підтвердження про сплату конкурсної гарантії: КП «ТРК "Бурштиновий шлях"» смт Володимирець Рівненської області, Одеська та Запорізька ОДТРК і ТОВ «ТРК "Медіа-ЮГ"» з Одеси.

На 12 радіочастотах Нацрада не змогла визначити претендентів (жоден не набрав достатньої кількості голосів).

На трьох частотах було визначено по два переможці - НРКУ і ОДТРК або комунальний мовник.

Що стосується телебачення, то 35 ТВК у Волновасі Донецької області дістався єдиному претенденту - ПрАТ «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат».

Перед конкурсом Нацрада ухвалила припинити проведення конкурсу на 7 телевізійних та 26 радіочастотах із цього конкурсу, оскільки на них не було претендентів.

Нагадаємо, конкурс було оголошено рішенням Національної ради від 6 червня, яке опубліковане 14 червня у газеті «Голос України». На нього було виставлено 8 аналогових телевізійних частот або відрізків часу в Криму, Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Чернігівській і Черкаській областях, ліцензії на які були нещодавно анульовані або які давно перебувають у резерві. А також 98 радіочастот у всіх регіонах, за винятком Хмельницької області: 69 нових ФМ-частот, прорахованих УДЦР (зокрема, у Луцьку, Кривому Розі, Миколаєві та Сумах), а також частоти і відрізки часу, що залишилися з попередніх конкурсів і внаслідок останніх анулювань ліцензій (у тому числі 24 з ФМ-діапазону і 5 - УКХ).

володимир сказав...

Співвідношення поданих заявок до виграних частот



«ТАВР-медіа» - 25:14

ТОВ «Телерадіокомпанія "Радіо Кохання"», м. Київ («Мелодія») - 13:9

ТОВ «ТРК "Медіа маркет"», м. Київ («Хіт ФМ») - 6:4

ТОВ «ТРО "Русское радио - Україна"», м. Київ («Русское радио») - 3:1

ПП «Фірма "Лямін"», м. Київ («Радіо Рокс») - 1:0

ТОВ «Мюзік радіо», м. Київ («Мюзік радіо») - 1:0

Українська корпорація телебачення і радіомовлення ЮТАР, м. Київ (Kiss FM) - 1:0



Business Radio Group - 22:7

ТОВ «ТРК «Шансон», м. Київ («Шансон») - 19:6

ПП «Компанія «Нова хвиля», м. Київ («Шарманка») - 3:1



Радіогрупа УМХ - 11:8

ДП «ТРО "Довіра"», м. Київ («Авторадіо») - 8:6

ТОВ «ТРК "НБМ-радіо"», м. Київ («Ретро-ФМ») - 2:1

ПРАТ «Студія "Європозитив"», м. Київ (Europa Plus) - 1:1



«Люкс» - 9:0

ПрАТ «ТРК "Люкс"», м. Львів («Люкс-ФМ») - 5:0

ТОВ «ТРК "Праймедіа"», м. Львів («Радіо 24») - 4:0



«Новий обрій» - 2:2

ДП «Новий обрій», м. Київ («Суперрадіо») - 2:2



Державні мовники - 67:18

НРКУ, м. Київ - 36:7

ДТРК «Крим», м. Сімферополь - 3:1

Волинська ОДТРК - 3:2

Дніпропетровська ОДТРК, м. Дніпропетровськ - 2:0

Житомирська ОДТРК, м. Житомир - 1:1

Закарпатська ОДТРК, м. Ужгород Закарпатської обл. - 1:0

Івано-Франківська ОДТРК, м. Івано-Франківськ - 2:0

Кіровоградська ОДТРК, м. Кіровоград - 5:1

Луганська ОДТРК, м. Луганськ - 1:0

Львівська ОДТРК, м. Львів - 4:3

Полтавська ОДТРК «Лтава», м. Полтава - 4:1

Рівненська ОДТРК, м. Рівне - 1:0

Сумська ОДТРК, м. Суми - 1:1

Тернопільська ОДТРК, м. Тернопіль - 1:1

Херсонська ОДТРК «Скіфія», м. Херсон - 1:0

Чернігівська ОДТРК, м. Чернігів - 1:0



Місцеві приватні мовники - 49:13

ТОВ «Телевізійна компанія "Атлант-СВ"», м. Сімферополь - 12:0

ТРК «Тодор» (у формі ПП), м. Ладижин Вінницької обл. - 1:1

ПП «Телерадіоорганізація "Сім'я і дім"», м. Луцьк - 1:0

ТОВ «ТРК "Еммануїл"», м. Київ - 3:0

ТОВ «Талан ЛТД», м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. - 2:0

ТОВ «Арт Інфо», м. Київ - 1:0

ПП «Радіо "Слатіна-РТК"», м. Мукачево Закарпатської обл. - 3:0

ТОВ «Культурно-мистецький центр "Барви"», м. Мукачево Закарпатської обл. - 2:1

ПП «Голд Лайн Трейд», м. Мукачеве Закарпатської обл. - 1:0

ТОВ «Меді мережа», м. Київ - 3:2

ТОВ «Інформ мережа», м. Київ - 3:2

ПП «Телерадіокомпанія "Західна столиця"», м. Львів - 3:2

ПП «Телекомпанія РАІ», м. Бурштин Івано-Франківської обл. - 2:0

ТОВ «ТРК "Арта плюс"», м. Донецьк - 2:0

ТОВ «Легіонс», м. Брянка Луганської обл. - 1:0

ТОВ «Незалежна ТРК "Ірта"», м. Луганськ - 1:1

ПП «Телерадіокомпанія "Лотос-ФМ"», м. Стрий Львівської обл. - 1:1

ТОВ «ТРК "Західний вітер"», м. Стрий Львівської обл. - 1:0

ПрАТ «Телевізійні кабельні мережі "Всесвіт"», м. Первомайськ Миколаївської обл. - 1:0

ТОВ «Телерадіокомпанія "ІФ медіа груп"», м. Київ - 1:1

ТОВ «АС про медіа», м. Куп'янськ Харківської обл. - 1:0

ПП «Будпроект-максимум», м. Ватутіне Черкаської обл. - 1:1

ПП «Шпола Укр-центр», м. Шпола Черкаської обл. - 1:0

ПП «Агенція відеорішень», м. Черкаси - 1:1



Місцеві комунальні мовники - 4:2

КП «ТРК "Рудана"», м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. - 1:0

КП «Редакція районної газети та радіомовлення Петрівського району», смт Петрове Кіровоградської обл. - 1:1

Старосамбірське РРМ «Голос Прикарпаття», м. Старий Самбір Львівської обл. - 1:0

Радіоорганізація «Коропське РРМ»,смт Короп Чернігівської обл. - 1:1



Телебачення - 1:1

ПрАТ «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат» - 1:1

Анонім сказав...

Призначено керівників трьох управлінь

На засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення 4 вересня ухвалені рішення про призначення керівників трьох управлінь, повідомляє прес-служба.



Новостворене управління інформаційних технологій, зв'язків із засобами масової інформації, громадськістю та забезпечення доступу до публічної інформації очолила Олена Ракіна, яка довгий час пропрацювала начальником управління координації роботи представників та секретаріатів представників.



До складу цього управління увійшли два відділи (інформаційних технологій і зв'язків із засобами масової інформації, громадськістю) і сектор забезпечення доступу до публічної інформації. Керівники цих структурних підрозділів залишилися на своїх посадах, але тепер працюватимуть у складі єдиного управління.



Начальником управління координації та організації роботи представників та секретаріатів представників (цю посаду залишила Олена Ракіна) призначено Сергія Савельєва, який раніше був заступником начальника цього ж управління, а ще раніше - представником Національної ради у Донецькій області.



Тараса Тарасенка призначено на посаду начальника матеріально-господарського управління, до цього це управління мало іншу назву - адміністративно-господарське.



Відповідно до нової структури та штатного розпису зазначені керівники працюватимуть на нових посадах з 1 жовтня 2012 року.



«Телекритика»