неділя, 11 березня 2012 р.

Снижение кредитных рейтингов стран еврозоны

ИНФОграфика

Кредитные рейтинги стран Европы

Сергей «Робингудович» Тигипко решил осчастливить бедных за счет буржуев

Партія «Віче» вважається[1] проектом Віктора Пінчука, зятя Леоніда Кучми. Так само як і чотири роки тому на виборах до парламенту його проектом була «Команда озимого покоління».
«Віче» та Інна Богословська під час передвиборчої компанії отримали активну підтримку від телеканалів Пінчука, особливо ICTV.
Під час конфлікту 2005 року навколо повернення у державну власність Нікопольського феросплавного заводу Інна Богословська взяла на себе роль публічного адвоката Віктора Пінчука, відстоюючи його інтереси щодо цього заводу. На виборах 2004 р. виконуючий обов'язки голови правління НЗФ Олександр Неустроєв був у списку «Віча» на сьомому місці.
Партія «Віче» на парламенських виборах 2006 року, як і «Команда озимого покоління» на виборах 2002 року, зазнала поразки, отримавши 441 912 голосів, тобто лише 1,74 % і не потрапила у Верховну Раду.
Народний депутат України 6-го скликання з листопада 2007 р., обраний за списками Партії регіонів

 

1 коментар:

makcmedia сказав...

Згідно зі щорічною доповіддю правозахисних організацій «Права людини в Україні 2011», чверть населення України вважає себе бідними.
Як передає кореспондент УНІАН, про це під час прес-конференції повідомив співголова Харківської правозахисної групи, голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) Євген ЗАХАРОВ.
«За останні 2 роки ми змушені констатувати, що права людини не є пріоритетом сьогоднішньої влади», - підкреслив Є.ЗАХАРОВ і додав, що за ці роки експерти відзначають в Україні суттєве погіршення стану прав людини та основних свобод.
Експерти відзначили три основні небезпечні тенденції, що виникли у цій сфері минулого року: падіння рівня життя та зростання бідності серед українців, політичні переслідування опозиції та громадських рухів, а також «знищення» незалежності суду.
Як відзначив Є.ЗАХАРОВ, згідно зі стандартами ООН, за межею бідності в Україні живуть 80% населення. При цьому, згідно з дослідженням, бідними вважає себе одна четверта частина населення країни.
Автори доповіді стверджують, що замість того, щоб переглянути свою політику, не вдаватися до силових дій проти учасників акцій протестів у країні і перейти до діалогу, влада намагається їх залякати, використовуючи правоохоронні органи – МВС, СБУ та прокуратуру.
За словами правозахисників, тенденція використання державою правоохоронних органів як інструмента для політичних переслідувань своїх опонентів є дуже загрозливою для прав людини і може призвести до репресій у країні.
Іншою негативною тенденцією в Україні автори доповіді назвали неповагу до правосуддя. Вони стверджують, що це призводить до випадкового кримінального переслідування та потрапляння судів під контроль органів прокуратури, виконавчої влади і місцевого самоврядування. Так, «наругою над правосуддям» автори доповіді назвали судові процеси проти колишніх урядовців.
Є.ЗАХАРОВ наголосив, що правозахисники переконані у безпідставності вироків у справах екс-прем’єра Юлії ТИМОШЕНКО та екс-міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКА.
У свою чергу президент міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда - Україна" Катерина ЛЕВЧЕНКО наголосила, що сама держава пропонує приймати дискримінаційні законодавчі акти. За її словами, це стосується, зокрема, податку на бездітність, обмеження користування репродуктивними технологіями жінкам у віці після 49 років та тим, хто не перебуває в шлюбі.
Водночас, наголосила вона, в Україні взагалі не фіксується такий вид дискримінації, як сексуальні домагання.