субота, 4 лютого 2012 р.

Хто такі Anonymous і чому вони протестують проти АСТА

4 коментарі:

makcmedia сказав...

Путін визнав серйозність комунікацій у соціальних мережах
При цьому російський прем’єр додав, що не реєструється там, оскільки дуже зайнятий – проте обіцяв обміркувати таку можливість.
На зустрічі Володимира Путіна з молодими юристами один із учасників поцікавився, коли прем’єр спілкуватиметься із громадянами за допомогою соціальних мереж.
«Питання, звісно, важливе, оскільки це – серйозний засіб комунікації, сучасний. І не буду приховувати: я його не використовую – часу просто немає, це ж треба сидіти там, колупатися, дивитися, відповідати. Комусь передовірити – у цьому немає сенсу, буде формалізовано, нецікаво, ви швидко зрозумієте. Скажуть: ну ось, ми бачимо, що це не він пише», – пояснив Путін.
На його думку, публічна людина писати на своєму акаунті у соцмережає повинна сама.
«Вважатиму, що це ваше щире зауваження, побажання, яке б покращило у певній мірі ситуацію. Я подумаю, гаразд? Намагатимусь», – додав прем’єр.

Анонім сказав...

Голова розвідки США визнав неспроможність урядів контролювати інтернет

Голова національної розвідки США Джеймс Клеппер визнав – уряди світу не встигають за розвитком сучасних технологій і не можуть повністю контролювати хакерів, інтернет та соціальні медіа.
«На даний час ми маємо справу із кіберпростором, у якому технології з’являються та розвиваються швидше, ніж за ними встигають уряди. Ілюстрацією цьому можуть слугувати невдалі спроби цензури соціальних медіа під час подій Арабської весни 2011 року – революцій у Тунісі, Єгипті та Лівії», – визнає Джеймс Клеппер (James Clapper).
За словами Клеппера, однією з головних проблем для уряду США залишається комп’ютерний шпіонаж та спроби іноземних розвідок отримати доступ до закритих комп’ютерних систем Сполучених Штатів.
«Ми відзначаємо зростання кількості спроб отримати доступ до наших закритих мереж з-за кордону», – відзначив він.
Найголовнішою загрозою для кіберпростору та інтелектуальної власності США, як і раніше, залишаються атаки з Росії та Китаю.
«Серед тих держав, котрі намагаються діяти у цій сфері, Китай та Росія викликаютьу нас особливе занепокоєння. Згідно дослідженню, опублікованому у жовтні 2011 року, суб’єкти саме з цих двох країн причетні до масових проникнень у комп’ютерні мережі США і крадіжок американської інтелектуальної власності», – додає Клеппер.

Михаил Михайлович сказав...

Володимир Путін: контролювати інтернет неможливо, а заборонити – це погано

Російський прем’єр закликав використовувати інтернет креативно і талановито.
«Хіба інтернет можна контролювати? Його можна лише заборонити. Це – найпоганіше, що можна зробити. А що потрібно робити? Потрібно використовувати цю ж саму платформу для ясної, конкретної, талановитої, ефективної відповіді», – відзначив Володимир Путін.
«Інтернет – як ніж в руках злочинця або лікаря. У одному випадку він вбиває, у іншому – лікує. Давайте не будемо нічого забороняти. Давайте будемо просто ефективно працювати з використанням цих інтсрументів, більш талановито та ефективно, аніж люди, які використовують їх із сумнівною метою», – додав прем’єр.
Регулювання інтернету урядом, на думку Путіна, можливе лише у випадку боротьби з криміналом у мережі.
«Забороняти нічого не можна. Єдине, від чого держава повинна себе захистити – це від криміналу в інтернеті. Я думаю, кожен, хто тут сидить, погодиться – якщо інтернет, скажімо, педофілами використовується, іншими кримінальними елементами, тут, звісно, суспільство повинне знайти якісь елементи, щоб захистити себе», – пояснив він.

володимир сказав...

Хоча у Чехії не було зафіксовано такої хвилі громадських протестів проти ACTA як у Польщі, уряд країни також вирішив відкласти ратифікацію антипіратського законопроекту.
Перед ухваленням ACTA уряд Чехії вирішив провести більш детальне вивчення документу, повідомляє Tech Dirt.
«У жодному разі уряд не повинен допустити ситуацію, коли виникла б загроза громадським свободам та вільному доступу до інформації», – заявив прем’єр-міністр Чехії Петр Нечас (Petr Necas).
Раніше про призупинення ратифікації ACTA повідомив польський прем’єр Дональд Туск (Donald Tusk) . Туск відзначив, що ухвалення можливе лише після суспільної дискусія, яка враховуватиме думки не лише компаній, але й звичайних інтернет-користувачів.
При цьому про призупинення ратифікації ACTA у Польщі оголосили на тлі хвилі громадських протестів проти самого законопроекту.